Джерело світла - потужні світлодіоди, які розташовані на тому місці де в галогенових лампах знаходиться нитка розжарення, тому дають хороший світлотіневий кордон і не сліплять зустрічний транспорт. Така поліпшена геометрія забезпечує більш точне фокусування. Колірна температура 5500 К, це яскраве біле світло, максимально наближене до денного, дуже комфортне для очей водія і не засліплює зустрічний транспорт.
- Висококласна геометрія лампи, розроблена японськими інженерами.
- Гарантовано вирішує проблеми з новими VW, Skoda, Audi, Toyota, KIA та ін. Автомобілями з бортовим комп'ютером.
- Гарантія - 24 міс.
- Мініатюрний розмір корпусу лампи.
- Температура світіння - 5500К
- Охолоджуючий елемент з кольором.
- Зовнішній драйвер.
- Поставляються парами в коробці.
- Робоча напруга: 12-24V.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Michi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴/комплект








