Автомобільний 2DIN мультимедійний Аудіо/Відео програвач з сенсорним 7 дюймовим екраном, ОС Android, GPS модулем, FM радіоприймачем і 4х канальним підсилювачем потужності
Характеристики| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 2DIN |
| Операційна система: | Android 9 |
| Процесор: | Чотирьохядерний Allwinner T3L, архитектура ARM Сortex A7, тактова частота 1.3GHz |
| Пам'ять, оперативна/постійна: | 1Гб / 16Гб |
| Розмір екрану: | 7 дюймів |
| Сенсорний екран: | Ємнісний |
| Розподільча здатність екрану, пікселі: | 1024 х 600 |
| Тип екрану: | TFT |
| Максимальна потужність: | 4 х 50 Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| DSP процесор: | Немає |
| Модуль GPS навігації: | Є |
| WIFI: | Є |
| Bluetooth: | Є |
| Зовнішній мікрофон: | Немає |
| USB: | Фронтальний + 2 тильних |
| USB порт для зарядки телефону: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | MicroSD |
| Пульт ДК: | Немає |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є + програмовані паркувальні лінії |
| Вхід камери переднього виду: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм + RCA |
| Відеовихід: | 1 вихід, RCA |
| Керування відеовиходом: | Завжди працює |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA + RCA вихід на сабвуфер |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | 1 вихід, RCA |
| Керування сабвуфером: | Немає |
| Дублювання екрану смартфона: | Є |
| Підтримка кнопок на кермі: | Резистивне керування по 2м лініям |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Багатокольоровий, налаштовується користувачем |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantom |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 395 ₴




