Автомобільна AHD камера заднього виду з функцією дзеркального перевороту зображення.
• Можливість встановлення на кузов або бампер автомобіля, аксесуари в комплекті • Горизонтальний кут огляду: 120 ° • Роз'ємний RCA конектор • Довжина кабелю RCA: 6м • Відеостандарт: AHD 720p - 25Hz • Можливість тривалої роботи • Захист: IP67 • Дзеркальний переворот зображення
| Призначення: | Камера заднього виду |
| Роздільна здатність: | 1280 х 720 пікселів, 25 кадрів/сек |
| Довжина Кабелю (м): | 6м |
| Кут огляду лінзи по горизонталі (градуси): | 120 |
| Місце встановлення: | Бампер/кузов |
| Напруга живлення: | 12В |
| Наявність сітки: | - |
| Система відеосигналу: | AHD720P-25Hz |
| Тип кріплення: | накладна |
| Тип: | AHD (цифрова) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Лінії розмітки | Ні |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Кут огляду камери | 120 град. |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Тип матриці | AHD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴






