Технічні характеристики: • Тип кабелю: двожильний екранований • Номінальна напруга: 230 В~ • Питома потужність: 18 Вт/м при 230 В • Діаметр кабелю: 4 мм • Макс. робоча температура: 80 °C • Довжина кабеля підключення: 3 м • Мін. температура для монтажу: +5 °C • Внутрішня ізоляція: FEP • Зовнішня ізоляція: PVC • Захисний екран: алюм. фольга + проківений мідний екран • Мін. діаметр вигину: 4 см • Тип кріплення: на монтажну стрічку • Ступінь захисту: IP 67 • Виробник: Comfort Heat, Литва-Німеччина • Гарантія: 20 років, розширена в конструкції підлоги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfort Heat |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 18 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 40 мм |
| Потужність | 160 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 2 кв.м |
| Частота | 50 Гц |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тілової підлоги | Нагрівальний кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 343 ₴
- Спосіб упаковки: Нагрівальний кабель, гофрована труба для датчика, інструкція з використання/гарантійна інформація , упаковано у картонній коробці.









