Характеристики
| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 230:220 x 130 мм |
| Операційна система: | Android 7.1 |
| Процесор: | Чотириядерний Allwinner T3L, архітектура ARM Сortex A7, тактова частота 1.2GHz |
| Пам'ять, оперативна/постійна: | 2Гб / 16Гб |
| Розмір екрана: | 9 дюймів |
| Сенсорний екран: | Ємнісний |
| Роздільна здатність екрана, пікселі: | 1024 х 600 |
| Тип екрана: | IPS |
| Максимальна потужність: | 4 х 50 Вт |
| Кількість під'єднуваних динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Сенсорні |
| DSP-протектор: | Немає |
| Модуль GPS навігації: | Є |
| WIFI: | Є |
| Bluetooth: | Є |
| Зовнішній мікрофон: | Немає |
| USB: | 2 тильні |
| USB-порт для заряджання телефона: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | Немає |
| Пульт ДК: | Немає |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього огляду: | Є + програмований дзеркальний переворот зображення |
| Вхід камери переднього вигляду: | Є |
| Аудіовхід: | RCA |
| Відеовихід: | 1 вихід, RCA |
| Керування відеовиходом: | Увімкнення/вимикання, основний екран не вимикається |
| Лінійні виходи: | Стереовихід, RCA + RCA вихід на сабвуфер |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | 1 вихід, RCA |
| Керування сабвуфером: | Немає |
| Дублювання екрана смартфона: | Є |
| Підтримка кнопок на кермі: | Резистивне керування по 2 лініях |
| Колір підсвітки кнопок (екрана): | Білий |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 1 пара |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 4 |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MPEG4, MPEG1, AIFF, APE, MPEG2, JPEG, AVI, WAV, WMA, DivX, VideoCD |
| Підтримка iPod | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Відеовихід, Аудіовихід |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×576 |
| Сенсорний екран | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 508 ₴





