ПВС — провід зі скрученими мідними жилами з ПВХ ізоляцією та з ПВХ оболонкою, гнучкий, розрахований на напругу до 380В. Розшифровка позначення ПВС: «П» — провід; «В» — ізоляція й оболонка з ПВХ-пластикату (вінілу); «С» — сполучний. ПВС
з оболонкою та ізоляцією з ПВХ пластикату. Нормативна документація
ГОСТ 7399-97
ТУ У 31.3-31549003-015:2007
ДСТУ IЕС 60227-5:2004
Призначення
Провід призначений для приєднання електричних машин та приладів побутового та аналогічного застосування до електричної мережі на номінальну змінну напругу 300/500 В. Технічні та експлуатаційні характеристики
Температура експлуатації кабелю від -25 до +40 °С
Довго допустима температура нагріву жил кабелів при експлуатації +70 °С
Будівельна довжина кабелів за згодою
Термін служби для проводів, що застосовуються у стаціонарних електроприладах 10 років.
Термін служби для решти проводів 6 років
Гарантійний термін експлуатації 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГАЛ-КАТ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 0.164 кг/м |
| Термін служби | 15 років |
| Тип дроту | Силовий |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Матеріал ізоляції | Полівінілхлорид |
| Матеріал струмопровідної жили | Мідь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 10.1 мм |
| Перетин жили | 2.5 кв.мм |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Білий |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кабеля | ПВС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,40 ₴/пог.м



