Автомагнітола на операційній системі Android SHUTTLE SDUA-9000 Black/Red (Модель для VOLKSWAGEN GROUP)
Автомобільний мультимедійний Аудіо/Відео програвач з сенсорним 9 дюймовим екраном, ОС Android, GPS модулем,
FM радіоприймачем і 4х канальним підсилювачем потужності.
Пристрій встановлюється на штатне місце та підключається до штатних роз'ємів.
Характеристики| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 220:210 x 130 мм |
| Операційна система: | Android 8.1 |
| Процесор: | Чотирьохядерний MTK8227L, архитектура ARM Cortex-A7, тактова частота 1.3GHz |
| Пам'ять, оперативна/постійна: | 2Гб / 16Гб |
| Розмір екрану: | 9 дюймів |
| Сенсорний екран: | Ємнісний |
| Розподільча здатність екрану, пікселі: | 1024 х 600 |
| Тип екрану: | IPS |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Сенсорні |
| DSP процесор: | Немає |
| Модуль GPS навігації: | Є |
| WIFI: | Є |
| Bluetooth: | Є |
| Зовнішній мікрофон: | Є |
| USB: | 2 тильних |
| USB порт для зарядки телефону: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | Немає |
| Пульт ДК: | Немає |
| Відеовхід: | 1 вихід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є + програмований дзеркальний переворот зображення |
| Вхід камери переднього виду: | Немає |
| Аудіовхід: | RCA |
| Відеовихід: | 1 вихід, RCA |
| Керування відеовиходом: | Завжди працює |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Керування сабвуфером: | Немає |
| Дублювання екрану смартфона: | Є |
| Підтримка кнопок на кермі: | Резистивне керування по 2м лініям |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Червоний |
| ISO конектор: | Немає |
| Робоча напруга: | 12В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MPEG4, MPEG1, MPEG2, JPEG, AVI, WAV, WMA, MP3, DivX |
| Порт для SD-карти | Так |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Сенсорний екран | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 959 ₴












