Виконання: накладною на стіну/стелю.
Матеріал корпусу - це сталь з порошковим покриттям, білий.
Призначення: для освітлення приміщень і заміни звичайних люмінесцентних світильників.
Увага: працює з вимикачами з підсвічуванням бренду Erste electric. Не використовувати з димером!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 300 см |
| Основні | |
| Напівпрозора кришка | Немає |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴







