Виконання: накладна на стіну/стелю. Матеріал корпусу – сталь із порошковим покриттям, білий.
Призначення: для освітлення приміщень та заміни звичайних люмінесцентних світильників.
Увага: працює з вимикачами з підсвічуванням бренду Erste electric. Не використовувати із димером!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Потужність | 28 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 350 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Термін служби | 15000 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴






