Тип лампи LED-модуль
Діаметр - 11,8 см
Джерело живлення від мережі
Колір основи Білий
Колір плафону Білий
Призначення:
Для вітальні
Для коридору
Для спальні
Спеціальні
З лампою в комплекті
Максимальна потужність світильника, 9 Вт
Напруження мережі 175-250 В
Матеріал плафону Пластик
Матеріал основи Метал
Тип монтажу - Врізні
Клас захисту IP - 20
Колір світіння Холодний
Температура кольору - 6500K
Форма світильника Круголої
Стиль - Класичний
Кількість джерел світла 1
Країна виробників Китай
Максимальна потужність ламп - 9 Вт
Світловий потік 550 Лм
Термін служби (тільки LED)
15 000 рік
Довжина, 11.8м
Висота, 3мм
Ширина, 11.9 мм
Гарантія - 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 550 лм |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 118 мм |
| Діаметр врізного отвору | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴




