Круглий врізний світильник CPS 6 Вт 6500 К (CLD-6)
LED-модуль
Діаметр - 9.5 см
Джерело живлення від мережі
Колір основи- Білий
Колір плафону Білий
Призначення:
Для вітальні
Для коридору
Для спальні
Особливості: з лампою у комплекті
Максимальна потужність світильника, 6 Вт
Напруження мережі 175-250 В
Матеріал плафону - пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Діаметр | 95 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴




