Джерело живлення — від мережі
Колір - Чорний
Спільне призначення Сильний - 50 Вт
Температура кольорів 6500K
Напруження, 180-240В
Клас захисту IP65
Тип монтажу Підвісні
Колір світіння Холодний
Світловий потік - 3800 Лм
Лампа в комплекті - Так
Термін служби LED: 20 000 годин
Габарити (ВхШХГ), см 12 х 18 х 3.6
Країна-вивідувач товару Китай Гарантія - 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення парковок, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴






