Виконання: накладна на стіну/стелю. Матеріал корпусу – сталь із порошковим покриттям, білий.
Призначення: для освітлення приміщень та заміни звичайних світильників ламп розжарювання.
Увага: працює з вимикачами з підсвічуванням бренду Erste electric. Не використовувати із димером!
Технічні характеристики
10Вт, 6500K, 750lm, 180-265В, ІС-драйвер, 50Гц, 76мА, 2835 LED chip з акриловою лінзою 10 шт, IP 20,
гарантійний термін: 2 роки або 15000 годин, PF 0.5,Ra>80, А+
(Розмір:Ф255×115х35 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CPS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 750 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴




