Металопластикові щити ECG (IP 40) особливості:
- У стандартну комплектацію входять кріплення для встановлення як у бетонну чи цегляну стіну, так і в гіпсокартонну стіну, заглушка фальшпанелі білого кольору та картонна панель для захисту основи щита від забруднень під час оздоблювальних робіт
-Для захисту від несанкціонованого доступу фальш-панель має можливість пломбування
-Можлива комплектація з білими або прозорими пластиковими дверцятами, а також з білими металевими дверцятами.
-Естетичний дизайн засувки дверцят дозволяє використовувати дані щити в будь-якому інтер'єрі. За потреби можна обмежити доступ до щита за допомогою замка з ключем
-У стандартну комплектацію входять шина N/PE, які мають можливість кріплення як у верхній, так і нижній частині щита.
-Спеціальна конструкція петель дозволяє встановлювати дверцята як з лівого, так і з правого боку.
-Для з'єднання двох щитів між собою є можливість використання спеціальних горизонтальних ECGBR та вертикальних ECGBV елементів
Монтажні розміри ніші В*Ш*Г (мм):549*306*87
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 42 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 592 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Маса | 3 кг |
| Ширина | 346 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 244 ₴




