Мін. час перемикання ON/OFF 15 хв Клас захисту I (EN 60 730-1)
Максимальна потужність, що комутується, cos φ=1 16 А
Максимальна потужність, що комутується, cos φ=0,6 4 А
Потужність 0,8 ВА
Гарантія 5 років Частота 50 Гц
Програма 24 години
Крок програми 15 хв
Можливість введення програми кожні 15 хв.
Резерв ходу немає
Контакт замикаючий контакт 16 (4) A 230 B -
Кількість каналів 1
Монтаж Стандартна розетка 220 В
Розмір 71х71 мм мм
Рівень захисту IP 20
Мін. t° довкілля -10°С °C
Макс. t° довкілля +55°С °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Theben |
| Країна виробник | Німеччина |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Добовий |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 71 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Потужність | 3500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 71 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Кількість каналів | 1 |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴





