Розподільна коробка згідно DIN EN 60670 (VDE 0606), Ui = 690 B, з вхідними мембранами, що самоущільнюються. Довжина 93 мм Висота 93 мм Глибина 55 мм Кількість входів 7 Характеристика входів 7хМ20 мембранних з боків, 1хМ20 на днище Діапазон ущільнення 2 – 16 мм Клеми порожня, без клем мм² Ном. переріз провідника 4 мм² Рівень захисту IP 65 Удароміцність IK07 Матеріал полістирол Напруга ізоляції 690 В мін. t° довкілля -25 °C Макс. t° довкілля +40 °C Макс. вологість 50% У комплекті Пробки для герметизації та ізоляції кріплення
Розміри
Ширина 102 мм
Довжина 102 мм
Висота 57 мм
Внутрішня довжина 90 мм
Внутрішня ширина 90 мм
Внутрішня висота 49 мм
Маса 0,129 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Маса | 0.129 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип монтажа | Накладний |
- Ціна: 154 ₴







