Розподільна коробка згідно зі стандартом із самозгасного та непідтримувального горіння поліпропілену. Коробки обладнані сткретчастими ніпельними введеннями. Діапазон ущільнення вхідного кабелю: 5 - 16 мм. Розміри внутрішнього простору: 82*82*38 мм.
З пірамідальним введенням для клем до 4 мм², діапазон ущільнення кабелю 5-16 мм Характеристика входів пірамідальних 7хМ20 з боків, 1хМ16 звичайний на днищі Ном. переріз провідника 4 мм² Довжина 90 мм Висота 90 мм Глибина 45 мм Діапазон ущільнення 5 – 16 мм Клеми порожня, без клем мм² Рівень захисту IP 55 Удароміцність IK07 Матеріал поліпропілен Напруга ізоляції 400 В мін. t° довкілля -25 °C Макс. t° довкілля +40 °C Макс. вологість 50% У комплекті Пробки для герметизації та ізоляції кріпленняХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажа | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴




