Розподільна коробка згідно зі стандартом із самозгасного та непідтримувального горіння поліпропілену.
Коробки обладнані сткретчастими ніпельними введеннями.
Діапазон ущільнення вхідного кабелю: 13 - 26,5 мм.
Розміри внутрішнього простору: 89*43*37мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spelsberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP 54 |
| Тип монтажа | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴




