ДБЖ KEOR DC, потужніть 25 Вт, напруга 9/12/15/19 В, вхід - Французький/Німецький стандарт, з батареєю 2200 мАч
Keor DC - це нове ДБЖ, призначене для забезпечення
безперервності роботи у випадку відключення живлення
всіх підключених до Інтернету пристроїв, таких як модем,
маршрутизатор, бездротові телефони або VoIP-телефони
тощо.
Його елегантний та сучасний дизайн із надкомпактними
розмірами дозволяє ідеально адаптуватися до будинку навіть
у невеликих приміщеннях.
Завдяки літій-іонній батареї ємністю 2200 мА/год, Keor DC
гарантує 90 хвилин роботи від батареї.
Keor DC отримує живлення через побутову мережу з
напругою 230 В змінного струму та може давати живлення
більшості маршрутизаторів та телефонів на ринку, оскільки
воно оснащене 4 різними гніздами живлення.
Загальні характеристики
Активна потужність (Вт) 25
Вхід:
Вхідна напруга 100/240 В змінного струму
Вхідна частота 47-63 Гц
Діапазон вхідної напруги 90-264 В змінного струму
Вихід:
Вихідна напруга 9-12-15-19 В постійного струму
на вибір
Батарея
Тип Літій-іонна батарея
Час зарядки (год) 3 (90% ємності)
Номінальна напруга 3,7 В постійного струму
Ємність батареї 2200 мА/год
Світлодіодні індикатори
Повна батарея Всі світлодіодні індикатори
горять зеленим
Розрядження батареї Зелений світлодіодний індика-
тор, безперервно блимає (2 сек
ввімкнений / 0,5 сек вимкне-ний)
Низький заряд батареї Зелений світлодіодний індика-
тор, безперервно блимає (0,3 сек
ввімкнений / вимкнений)
Несправність Всі світлодіодні індикатори
блимають (0,3 сек ввімкнені/
вимкнені)
Механічні характеристики
Розміри В х Д х Г (мм) 95 x 95 x 28.5
Вага (г) 300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 28.5 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час зарядки | 4 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 90 хв |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна потужність | 25 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 5 009 ₴








