Лінійна двоцокольна галогенна лампа. Використовується в галогенних прожекторах.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | R7s |
| Потужність | 150 Вт |
| Струм споживання | 652 мА |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 3000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір | Ø78х8 мм |
| Формфактор | J-тип |
| Потужність, Вт | 150 |
| Світловий потік, Лм | 1600 |
| Ресурс роботи | 3000 годин |
| Діммірування | Немає |
| Кут випромінення | 120° |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴




