Особливості світильника Feron EL115
Дизайн конструкції. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати світильники як в сучасних приміщеннях так і компактне зберігання на випадок необхідності.
Якість конструкції. Корпус світильника виготовлено з якісного пластику що не жовтіє при використанні.
Зручний монтаж. Світильник призначений для постійного та тимчасового використання і має висувні пази для надійного кріплення на поверхні і вбудований шнур
Два рівні яскравості. Ви можете регулювати яскравість світильника та тривалість автономної роботи.
Змінний літій-іонний (Li-ion) акумулятор забезпечує тривалу роботу в автономному режимі.
Захист від надмірного заряджання та повного розряджання. Функція допомагає попередити передчасний вихід із ладу батареї.
Індикатор заряду батареї
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір | 206х65х30 мм |
| Кількість світлодіодів | 30LED |
| Час роботи | 4 години яскравого освітлення, |
| Елементи живлення | Акумулятор 3.7V 1.2AH |
- Ціна: 407 ₴






