Трансформатор електронний понижуючий
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230V 50/60Hz |
| Вихідна напруга | 12V |
| Кількість у пакунку | 100 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Навантаження | 60W |
| Розмір | 80х28х34 мм |
| Розмір, мм | 80х28х34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴



