Лампа із серії найсучасніших LED-ламп, виконана в іноваційному корпусі, що складається з алюмінію та теплорозсюючої пластмаси (серія ламп Алюпласт). Така побудова корпусу є найбільш ефективною технологією охолодження чипів, що забезпечує їх довготривалий термін роботи без втрати світлового потоку. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні іноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 30W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 50 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення у вбудованих світильниках типу MR-11.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Цоколь | G5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 1 рік |
| Діммірування | Немає |
| Колір колби | Матовий |
| Кут випромінення | 120° |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + пластик |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір | Ø35х44 мм |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світлова світла | 2700K (Теплий) |
| Світловий потік, Лм | 240 |
| Свічення | Теплі |
| Формфактор | MR-тип |
| Колірна температура | 2700K |
- Ціна: 75 ₴




