Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 56 |
| Кількість у пакунку | 100 Штука. |
| Кількість світлодіодів | 15LED |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Комплектація | Без лампи |
| Напруга, В | 12(лампа) + 230V драйвер |
| Патрон | G5.3 |
| Потужність світлодіодів | 3W |
| Розмір | 97х20 мм |
| Тип лампи | MR-16 |
| Колірна температура | Нейтральна |
- Ціна: 127 ₴





