Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, що шукають гідну якість продукту та водночас помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з найсучаснішої теплостійкої пластмаси та зберігає всі необхідні параметри для тепловідводу. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечуть комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні іноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 100W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Призначена для використання, як основне джерело світла.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Гарантія | 1 рік |
| Діммірування | Немає |
| Колір колби | Матовий |
| Кут випромінення | 200° |
| Матеріал для корпусу | Алюміній + пластик |
| Потужність, Вт | 12 |
| Розмір | Ø60х118 мм |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світлова світла | 2700K (Теплий) |
| Світловий потік, Лм | 1010 |
| Свічення | Теплі |
| Формфактор | А-тип |
| Колірна температура | 2700K |
- Ціна: 67 ₴




