Лінійка світильників серії Professional - це сучасні освітлювальні прилади, що розроблені спеціально для сегменту комерційного освітлення та призначені, перш за все, для освітлення торгівельних, адміністративно-офісних, громадських, медичних та ін. типів приміщень. Дизайн та конструкційне рішення світильника розроблені та оптимізовані саме для потреб та задач, які вирішують фахівці зі сфери комерційного освітлення. Використання світильника Feron Professional забезпечує економію електроенергії до 80%, у порівнянні зі звичайними лампами. Світильник оснащений вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 170-265V. Світильник має потужний радіатор, який створює необхідний рівень охолодження світлодіодів в умовах експлуатації, що притаманні сфері комерційного освітлення. Це попереджує їх завчасну деградацію та забезпечує стабіліний світловий потік впродовж всьго ресурсу роботи.Ресурс таких світильникив складає 50 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 140 мм |
| Драйвер | В комплекті |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 18 |
| Розмір | 160x65 мм |
| Світлова світла | 4000K (Нейтральний) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип світильника | Вбудований |
| Колірна температура | Нейтральна |
| Основні | |
| Кількість у пакунку | 20 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 430 ₴





