Тепла підлога Veria Quickmat 150 двожильний нагрівальний мат Veria Quickmat 150 2C це тепла підлога стандартного класу. Ідеально підходить для обігріву опалювальних житлових та нежитлових приміщень.
Він призначений для встановлення під різні типи покриттів для підлоги без формування товстої цементної стяжки. При виборі нагрівального мату рекомендована площа укладання повинна бути трохи менше або дорівнює площі, що обігрівається (вільною від стаціонарних меблів).
Нагрівальний мат на основі: двожильного екранованого кабелю.
Готове рішення на площу: 3.5 м. кв. Потужність на квадратний метр: 150 Вт/кв.м.
Сумарна потужність мату - 525 Вт. Товщина мату з сіткою: 4,5 мм.
Внутрішня ізоляція: зовнішня ізоляція: PVC Гарантія: 12 років.
Комплектація: Нагрівальний мат, гофрована трубка для термодатчика, картонна упаковка, інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veria |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 150 Вт/м |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 3.5 кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа | 3,5 - 6 кв.м |
| Тип тілової підлоги | Нагрівальний мат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка, нагрівальний мат, гарантійний талон, технологія, труба для термодатчика регулятора.



