Лампа Діодна "ULTRA - 4" 4W 6400K E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 99 мм*36мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е14 |
| Кут розсіювання | 200° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴



