Світильник "RITA" 1W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Врізний отвір | 35 мм |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал для корпусу | Стекло |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 43 мм * 35 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 64° |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴



