Світильник вмонтований "CLARA-6" 6W 6400k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Врізний отвір | 73 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал для корпусу | Метал + скло |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 96 мм * 40 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴



