Датчик "CORONA" білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Дальність виявлення | max 12 m ± 2m |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Кут виявлення | 180° |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | max 1000W (лампа розжарювання ) |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм*115мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴



