Датчик FLEX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | max 1200W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 145 мм*36 мм*62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴



