Світильник фасадний "SELVI" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 20 W |
| Додатково | Світять в обидві сторони |
| Колірна температура, К | 4100 К |
| Потужність | 3.5 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 84 мм * 170 мм * 47 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 009 ₴



