Світильник вмонтований "SILVIA" 1W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 8W |
| Врізний отвір | 32 мм |
| Кількість у пакунку | 1 Штука. |
| Колірна температура, К | 4200К, |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 1w |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 41 мм х 35 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Кут розсіювання | 20° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴



