Світильник накладний "ARINA-28" 28W 6400k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 100-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 28 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 283 мм x 283 мм x 28 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴




