Світильник врізний "SLIM/Sq-15" 15W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Врізний отвір | 170 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 195 мм * 195 мм * 25 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



