Лампа світлодіодна "DECO - 7" 7W 6400К G9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 56 W |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 7 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм*20мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G9 |
| Кут розсіювання | 360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴



