Лампа Світлодіодна "PREMIER - 18" 18W 6400К A60 E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 180 W |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 175-250V |
| Розміри (ДхШхВ) | 128 мм * 70 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 160° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴



