Світильник світлодіодний для високих стель LED "ASPENDOS-150" 150 W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1200 W |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 176,8 мм * 347,7 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту | IP 6x |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 87 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 234 ₴



