Світильник світлодіодний для високих стель LED "ASPENDOS-200" 200 W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 178,1 мм * 398,5 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 78 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 042 ₴



