Світильник накладний "SANDRA-5 XL" 4200K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм * 105 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴



