Світильник накладний квадрат."SANDRA-SQ15/XL" 15W 4200K чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185 - 264 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 182 мм * 200 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴




