Прожектор світлодіодний "LEOPAR-200" 200W 6400K, 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K, 4200K |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 310 мм * 345 мм |
| Світлова світла | 6400-6500К (Холодний) |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 635 ₴



