Світильник трековий "DUBLIN" 35W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 280 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал для корпусу | литий алюміній |
| Потужність | 35 W |
| Робоча напруга | 180 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 192 мм * 165 мм, Ø 92 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984 ₴



