Світильник трековий "ATLANTA-30" 30W 4200 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 80 мм * 175 мм |
| Термін експлуатації | 15 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 36° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴



