Світильник фасадний SMD LED 12W "SUGA-12/RC" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96Вт |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | d 169мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 128° |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 041 ₴



