Світильник накладний "ELECTRON-15" 15W 6400K білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 180 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 115° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴



