Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA-200" 200 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 рік |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 200 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 575 мм * 230 мм, батарея 360 мм * 645 мм, ø 40 mm (труба) |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 055 ₴





