Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED "ZEUGMA-50" 50 W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 290 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴






