Світильник світлодіодний для високих стель вологозахищений LED "ZEUGMA-100" 100 W 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 80 мм * 520 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 125 ₴







